BeauTerra nozīmē "skaista pasaule"

BeauTerra ir laboratorija Francijā, kas ražo dabiskus mazgāšanās produktus no augstvērtīgām augu eļļām, kas ir gan ādu saudzējoši, gan vizuāli pievilcīgi un apveltīti ar patīkamiem aromātiem. Laboratorijas īpašnieks un vadītājs ir ar 30 gadu pieredzi dermokosmētikas ražošanā vienā no pasaules vadošajiem dermokosmētikas zīmoliem, tāpēc tas ir tikai likumsakarīgi, ka BeauTerra radītās ziepes un dušas geli ir ar augstu dermatoloģisko vērtību, turklāt tie gādā ne vien par produktiem ar augstu panesību pat jutīgai ādai, bet arī par apkārtējo vidi. Beauterra nozīmē skaista pasaule - gan tā, kas ir mūsu mājās, gan vide ap mums!

BeauTerra "atgriežas pie saknēm"

Laboratorija ražo Marseļas ziepes, kuru sastāvu senatnē aizsargāja pat Francijas karaļa Luija XIV izdotie likumi. Šajos laikos nav atlicis daudz ziepju meistaru, kas pieprot šo prasmi - no olīveļļas radīt dabiskas ziepes. Turklāt šis dabisko ziepju radīšanas process ir laikietilpīgs un prasa nepārtrauktu meistara klātbūtni. Tomēr darba rezultāts ir visu pūļu vērts - Marseļas ziepes ir ādu saudzējošs produkts, ko savā ikdienas mazgāšanās rituālā var iekļaut ikviens, pat tie, kam jutīga āda, arī bērni.

Mūsdienīgi un praktiski dušas geli

BeauTerra padomājusi arī par praktiskiem produktiem, kas noder ikvienam, kurus ņemt līdzi uz sporta nodarbībām un ceļojumiem - Sevišķi bagātīgie dušas geli. To sastāvs piemērots gan sejas, gan ķermeņa, gan matu mazgāšanai. Par sevišķi bagātīgiem šos gelus sauc dēļ pievienotās bioloģiskās olīveļļas, kas pazīstama ar savām ādu mīkstinošajām un aizsargājošajām īpašībām. Turklāt dušas gelu pievienotā vērtība ir tā, ka tie pilnībā nesatur ziepes un ir ar ādai draudzīgo fizioloģisko pH līmeni. Tas nozīmē, ka dušas gelus var lietot arī īpaši sausas, trauslas un jutīgas ādas kopšanā.

Antīkās ziepes

Jāatzīst, ka Marseļas ziepes ir pateicību parādā Alepo ziepēm, kas ir to priekšteces. Alepo ziepes ir antīkas ziepes, kuru aizsākumi tiek attiecināti uz laiku pirms 3000 gadiem Sīrijā. Alepo ziepes ziepju meistars gatavo ar to pašu autentisko karstās saponifikācijas metodi, ar kuru tiek radītas arī Marseļas ziepes, bet pašā reakcijas noslēgumā, kad no olīveļļas un patoša jau vara katlos radīta ziepju un dabīgā glicerīna masa, tai tiek pievienota lauru ogu eļļa (BeauTerra nežēlo šo vērtīgo eļļu un pievieno to 20% no visas masas - kas ir ļoti augstas kvalitātes rādītājs). Lauru ogu eļļa ir pazīstama ar savām antibakteriālām un ādu dziedējošām īpašībām. Rezultātā tiek radītas ziepes, kas ir lieliski piemērotas arī ādai ar noslieci uz akni, psoriāzi un ekzēmu. Alepo ziepju dziļi samtaino aromātu veido lauru ogu eļļa.

BeauTerra ražo Alepo ziepes gan galabiļziepju formā (190g), gan šķidrā ziepju formā ( 500ml).